ZEYTİNBURNU MASA SANDALYE

Zeytinburnu masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir  zeytinburnu ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde  üretim sağlamaktayız. Sektöründe öncü olan sandalyelerimiz dayanıklılık ve şıklığı ile göz önündedir. En şık modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle…

Alt tarafı sandalye değil ! Sandalyeler toplu yaşam yerlerinde ilk sıralarda tercih edilen oturum çeşidi olarak yer almaktadır.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Gerek iskelet, sünger, kumaş ve  cila  olmak üzere son derece kaliteli olan sandalyelerimiz Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır.

Göze ve mantığa hitap eden 1.sınıf doğal ahşap masif olarak üretilen masa modellerimiz son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Ahşap Sandalye Modelleri, her mekanda her türlü dekorla kullanılabilme özelliğine sahiptir.

ZEYTİNBURNU MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl mobilya showroomlarında şıklığın rüzgarları esmeye devam ediyor, sizde bu şıklığa ortak olun. Sayfamızı ziyaret edin.

ZEYTİNBURNU MASA SANDALYE FİYATLARI.

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Bu estetik dünyaya dahil olmak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.