Sandalye

Krl Mobilya ; İstanbul Avcılar’ da 5000 m2 kapalı alanda faliyet göstermekte olup, Çatalca kabakca köyünde toplam 2000 m2 alanda Papel üretim tesisimiz bulunmaktadir. Krl mobilya sandalye sektörünün öncü firmalarında olup aynı zamanda da Proje yönetim alalınında uzun zamanda hizmet vermektedir.  Kural mimarlığın kuruluşu olan Krl mobilya sandalye ve masa sektöründe bir çok firmaya patnerlik yapmıştır.

Kural mimarlik ; 2010 yılında kurulan firmamız ilk olarak Fuar Standı üretmiş ve daha sonra mimarlik hizmetleri vererek bu alanın kısa zamanda birincisi olmuştur. Fuar standı ve dekorasyon hakkında bilgi almak isterseniz İLETİŞİM   

Sandalye Modelleri

Yukarı da sizin için listelediğimiz ve bizim katalogomuzda bulunan bir çok sandalye modeli mevcuttur, Ancak krl mobilya olarak sizlere bizlere ilettiğniz modelleride yapabilir ve projelerinizde kullandığınız modelleri hayata geçirebilirisiniz.  Krl mobilya olarak mimarlik şirketlerinin uzun zamandır patneri olarak hizmet verdiğimizden dolayı kendi model gamımız hariç bugune kadar 1000 ve üzeri yeni sandalye üretimini tamamlamış durumdayız.

Sandalye Fiyatları 

Çok değişken konu olmakla beraber sandalyelerde kullanılan materyel çok fazla değişkenlik gösterebilir Örnek vermek gerekirse bazı kumaş metrajları 50 tl bandında olurken bazıları ise 200 250 tl gibi değişmektedir. Sünger ve kullanılan ağacın cinside tabi fiyatı bir okadar etikelemektedir. Toplu alımlarınızda lütfen ekibimizden fiyat talep ediniz 1-100 adet arasında illaki fark olacaktır. İLETİŞİM

Rahat Sandalyeler

Krl mobilya olarak en dikkat ettiğimiz hususlardan birtaneside konfor alanları oluşturmaktadır. Sandalyelerin rahat olmasını sağlayan üç faktör bulunmaktadır, Bunlar dan bir tanesi tasarımı sandalyenin rahatlığını belirleyecek en önemli etkendir, 2. etken ise sandalye de kullanılan sünger cinsidir süngerler konfor ve eko olarak 2 ye ayrılmaktadır, Kullanılan kumaş ve elyaf da konforu etikileyen öğelerden biridir. Rahat sandalyeler inceleyebilirsiniz.