ÜSKÜDAR MASA SANDALYE

Üsküdar masa sandalye ; Krl mobilya uzun süredir. Üsküdar ve civarında hizmet sunmaktadır. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Evlerin vazgeçilmez parçası olarak kabul edilen sandalyeler, Üsküdar masa sandalye, krl mobilya ile  farklı tasarım anlayışı ile yaşam alanlarınıza yeni bir hava katıyor. Ahşap ve metal gibi malzemeler kullanılarak üretilen ürünler, kaliteli üretim anlayışı ile yemek odası ve ev dekorasyonunuzun en değerli tamamlayıcı parçaları olmayı başarıyor. Her evin vazgeçilmezi olan bu ürünleri tercih ederken üç ana unsur dikkat çekiyor: konfor, rahatlık ve dayanıklılık. Ancak günümüzde insanların ev dekorasyonuna gösterdiği önemle doğru orantılı olarak modellerin mekanların dekoratif bütünlüğüne de uyumluluk göstermesi gerekiyor. Farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan modeller gündelik yaşantınızda en çok kullandığınız mobilya ürünleri olduğu gibi aynı zamanda misafirlerinizi ağırlarken de en büyük yardımcılarınız oluyor. Kolçaklı, kolçaksız, modern veya klasik esintilere sahip tasarımlar arasından kendi stilinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Yemek masası modelleriyle birlikte eşleştirerek kendi yemek masası takımınızı oluşturabilirsiniz. Hazeran sandalye, ahşap sandalye,metal sandalye, bar sandalyesi, berjer, bench, bank, puf gibi farklı modeller mevcuttur.

Arkadaş buluşmaları, geniş aile yemeklerinde ev kalabalık olduğunda yemek sandalyesi çoğunlukla ek oturma yeri görevi görür. Stil olarak kanepe ve koltuklardan çok uzaklaşmamak bu anlamda önemlidir. Sandalyenin ayakları ile mobilyanızın ayaklarını birbirine uydurabilir, sandalyenizin minderi için benzer tercihlerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin kolay taşınabilir olması kullanım avantajları arasında yer alır. Modern yaşam tarzına uyum sağlayan tasarımıyla hem işlevselliği hem de estetiği bir araya getirir.

ÜSKÜDAR MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden farklı tasarımları mağazalarımızdan inceleyebilir veya online olarak hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun modeli belirleyin ve Krl mobilya  estetiğini evinize taşıyın!

ÜSKÜDAR MASA SANDALYE FİYATLARI

Üsküdar masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilyaları, kaliteli materyallerden üretilmiştir ve uzun vadeli kullanım hedeflenerek tasarlanmıştır. Sizde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.