ÜMRANİYE MASA SANDALYE

Ümraniye masa sandalye olarak , Ümraniye ve çevresine Krl mobilya firmamız ile uzun yıllardır kafe, ev, restoran, ofis  ve tüm hizmet sektörlerine mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Edindiğimiz tecrübelerle sadece Türkiye’ye hizmet etmenin dışında genellikle, gönderimi olmak üzere tüm Dünyaya sandalye ve masa konusunda üretim ve ihracatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Siparişleriniz den önce standart prosedür gereği iş akış şemamız şu şekilde;

  • Ürün modellerinin ve adetlerin belirlenmesi,
  • Lojistik için çeki listesi (packing list) oluşturulması.
  • Anlaşmalı lojistik firmaları ile bilgi paylaşımı,
  • Fiyat teklifi ve sözleşme hazırlanması,
  • İş Başlangıcı için kapora veya ödemelerin yapılması,
  • Üretim aşamaları,
  • Paketleme,
  • Teslimat.

Ayrıca ne kadar alanınızın olduğunu önceden bilmeniz seçeceğiniz mobilyanın tasarım ve ölçülerine hakim olmanıza yardımcı olacak ve doğru ürün adetlerine sahip olacaksınız. Yerleşim alanınızı belirledikten sonra mobilya seçimi için müşteri potansiyeliniz den yola çıkarak en uygun masa sandalye seçimi yapabilirsiniz veya bizimle paylaşarak en doğru kararı birlikte verebiliriz. İhtiyacınız olan modelinizi sitemizdeki ürün kategorilerimizden bakabilirsiniz veya olmayan bir ürün hakkında bizden üretim için bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

ÜMRANİYE MASA SANDALYE MODELLERİ

İhtiyacınız olan masa sandalye modelleri kaçırılmayacak fırsatlarla krlmobilya.com da sizi bekliyor!

ÜMRANİYE MASA SANDALYE FİYATLARI

Ümraniye masa sandalye olarak ,Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Aklınıza takılan tüm soruları olabildiğince açık bir dil ile anlatmaya çalıştık amacımız doğru bilgilendirme yapmak. Farklı konularda bilgi almak için  iletişim sayfamızdan 7/24 ulaşabilirsiniz