TUZLA MASA SANDALYE

Tuzla masa sandalye , krl mobilya  üreticilerin de üreticisi olmaya devam ediyor. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında da adını duyuran firmamız her mekana her konseptte uygun olan sandalye ve masalarımızı sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Günümüzde insanların bir şeyler yiyip içmek ve güzel vakit geçirmek için tercih ettikleri mekânlar arasında cafeler de yer almaktadır. İnsanları belirli bir süre ağırlayan cafe gibi mekânlarda koltuktan ziyade masa ve sandalye takımları kullanılmaktadır. Cafeye ilk kez giden birinin dikkatini direkt çekecek olan dekorasyon olacaktır. Bir cafede de dekorasyonun çoğunu masa ve sandalyeler oluşturmaktadır. Rengi, modeli, uyumu ne kadar göze hitap ederse müşterinin zihninde de o denli iyi izlenimler oluşmasına yardımcı olacaktır. Masa ve sandalye satın almadan önce cafenin genel özelikleri değerlendirilmelidir. Eğer mekân küçük ise ona göre küçük ebatlarda masa ve sandalyelere bakılmalıdır. Cafe büyük veya bir bahçesi bulunuyorsa buna uygun ürünler tercih edilmelidir.  Alınan masa ve sandalyeler uzun ömürlü olmalıdır ki ekstra maliyet çıkarmasın. Uzun ömürlü olması da kalitesinden geçmektedir. Seçim yapılırken dış etkenler de unutulmamalıdır. Bahçe için düşünüldüğünde herhangi bir ıslanma veya güneş etkileri de hesaba katılarak tercih yapılmalıdır.

Cafeler de yiyecek içecek durumları olduğu için herhangi bir dökülme ve kirlenmeye karşı temizliği kolay leke tutmayan ürünlerden satın alınmalıdır. Masa ve sandalyelerin tasarımları da eğer fırsat varsa özgün olmalıdır. Özgün bir tasarım cafeye farklı bir atmosfer katıp tek düzenlikten kurtaracaktır. Bu da müşteriye cafeye daha hoş gösterecektir

TUZLA MASA SANDALYE MODELLERİ

Tuzla masa sandalye şıklığı, rahatlığı uygunluğu ayağınıza getiriyor. krlmobilya.com sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

TUZLA MASA SANDALYE FİYATLARI

Tuzla masa sandalye Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.