TRABZON MASA SANDALYE

Trabzon masa sandalye ; krl mobilya  uzun yıllar boyunca bu sektörde kendisine partner olmuş firmalara üretici olarak tanınmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına sandalye ve masa üretmeye devam etmekte.

Bir masa sandalye ihtiyacınız olduğunda dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı gözden geçirmenizde fayda vardır. Masa ve sandalyeyi kullanacağınız alanın büyüklüğüne ve kişi sayısına göre belirlemeniz gerekir. İhtiyaç anında yer değiştirerek kullanabileceğiniz masa sandalye takımı sizin için pratik bir kullanım sağlayacaktır. Müstakil, geniş alanlı bir bahçeniz var ise masa sandalye takımı bahçe modelleri arasından dilediğiniz ebatta, sandalye sayısında ve materyalde bir ürünü bütçeniz ve tercihlerinize göre seçebilirsiniz.  Evinizin salonunda kullanmak üzere bir masa sandalye takımına ihtiyacınız var ise dilediğiniz sandalye sayısında bir kategoriyi belirledikten sonra, diğer eşyalarınıza uyum sağlayacak şıklıkta bir ahşap masa sandalye takımı tercih edebilirsiniz. Çok sıklıkla misafir ağırlıyor iseniz açılır masa takımı pratik bir çözüm olabilir. Bu tarz masa sandalye takımlarımız fiyat olarak muadillerinin çok üstünde yer alabilir. Her bir materyal ve sandalye sayısı kategorisinde paralel olarak yükselebilir. Üretici marka olan Trabzon masa sandalye krl mobilya farklı şekillerde, ebatlarda ve tasarım ayrıntılarında masa sandalyeler ile kullanıcıların beklentilerine cevap vermeye gayret eder. Buna ek olarak sandalyeler dış ve iç mekân olmak üzere iki farklı ortama özel olarak üretiliyor. Seçim yaparken de bu hususa dikkat etmek, kullanılacak ortamın şartlarını göz önünde bulundurmak gerekiyor.

TRABZON MASA SANDALYE MODELLERİ

Ahşap masa sandalye takımı ürünleri diğer eşyalar ile birlikte krl mobilya sayfalarında sizlerle

TRABZON MASA SANDALYE FİYATLARI

Trabzon masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

En güncel modeller için iletişime geçiniz.