SULTANGAZİ MASA SANDALYE

Sultangazi masa sandalye  , krl mobilya  üreticilerin de üreticisi olmaya devam ediyor. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında da adını duyuran firmamız her mekana her konseptte uygun olan sandalye ve masalarımızı sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Alt tarafı sandalye değil ! Sandalyeler, ofislerden yemek odalarına, bahçelerden kütüphanelere hayatımızın birçok yerinde sıklıkla kullanılır. Yaşam alanlarının olmazsa olmazıdır. Tamda bu devreye Sultangazi masa sandalye giriyor.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmekteyiz.

Birçok farklı ahşap çeşitlerine( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik elde ettiğimiz sandalye modellerimiz dayanıklık ve  esneklik bakımından son derece kullanışlıdır. Ahşap sandalye sadece ev için değil iş yerleri, okullar ,kütüphaneler eğlence merkezleri vb. için de kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar arasındadır. Dayanaklı ahşap gövde ve ayaklara sahip tüm ahşap sandalye modelleri krl mobilya showroomlarında sizi beklemekte…

Özenle dizayn edilmiş, amaca yönelik  sandalyeler ile evinize ve iş yerinize şıklık katın.  Krl mobilya birbirinden dayanıklı ve modern sandalyelerin diğer adı olduğunu kanıtlamıştır.

SULTAN MASA SANDALYE MODELLERİ

Sandalye mi arıyorsunuz? Krl mobilya ile  evinizi güzelleştirecek birbirinden şık sandalye  modelleri showroomlarımızda  sizinle, Sizde sitemize göz atmayı unutmayın.

SULTANGAZİ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile sizde şıklığın ,zarafetin, modernliğin dünyasına dahil olun ve bizi arayın.