SULTANBEYLİ MASA SANDALYE

Sultanbeyli masa sandalye; Krl mobilya bünyesinde üretmiş olduğu masa ve sandalyeler Türkiye’nin dört bir yanına ulaşma vasfını geçmiş bulunmaktadır. Krl mobilya şimdi dünya çapında gezintide (Arnavutluk, Almanya, Amerika Batum) sizde bu gezintinin bir parçası olun .

Sultanbeyli masa sandalye olarak size en şık, en doğal, ergonomik ve alan açısından kolaylık sağlayan sandalye ve masalarımız ile evinizin bir parçası olamaya devam ediyoruz.

Eviniz için eşyanın seçimi kadar sandalye seçimi de oldukça önemlidir. İlk olarak dikkat edilmesi gereken eve olan uyumudur. Sonra ise evin büyüklüğü veya küçüklüğü ile alakalıdır. Eviniz büyük ya da küçük olması durumuna göre uygun ölçeklendirmede sandalyeler tercih etmek kullanım kolaylığı sağlar. Boyutları belirlerken göz önünde bulundurulması gereken kriter sandalyelerinin kullanımı sırasında evde boş alanın kalmış olmasıdır. Bunun dışında sandalye seçiminde renk de önemli bir detaydır. Evinizin genel rengi ve dekorasyonuna uyumlu renkler seçmeye özellikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca kumaşın leke tutmayan özellikte seçilmesi sizin temizlik açısından rahat etmenizi sağlar.

Sandalyelerimiz çeşitlilik açısından da zenginlik göstermektedir. İskeletinin yapıldığı ana malzemeden üzerindeki boyaya, oturma kısmındaki materyallere kadar pek çok ayrıntı çeşitlerin artmasına katkı sağlar. Bu çeşitlilik fiyatlar bakımından da değişiklik yaşanmasına neden olur. Fiyat skalası çeşitlik arttıkça artan bir aralıkta bulunur. Bu geniş aralık sayesinde her bütçeye sahip kişiler kendi zevklerine göre sandalyeler seçebilir.

SULTANBEYLİ MASA SANDALYE MODELLERİ

Eviniz farklı dönemlerin moda renkleri hakim olabilir. Dönem dönem değişen moda trendleri nedeniyle eviniz demode kalmış olabilir. Bu durumu en az maliyetle atlatmak için krl mobilya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SULTANBEYLİ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.