ŞİŞLİ MASA SANDALYE

Şişli masa sandalye Krl mobilya uzun süredir Şişli ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz.

Krl mobilya , 2010 yılından bu yana panel mobilya, koltuk, kanepe, köşe takımları ve benzeri ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Yalın şıklığını üstün ergonomik özellikleriyle buluşturan Şişli Masa Sandalye; Krl mobilya koltuk takımı, sandalye, masa, sehpa ilhamını zamansız tasarımlardan alıyor. Zengin kumaş ve renk seçenekleri ile sizlerle

 Ahşap mobilyalar uzun süreli kullanım sağlarken aynı zamanda ortamdaki nem seviyesinin de dengede tutulmasına yardımcı olmaktadırlar.

ŞİŞLİ MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl sandalye olarak en şık ve en ideal sandalyeleri üretmekteyiz bütün modelleremize tek bir tık ile ulaşabilirsiniz 

ŞİŞLİ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.