ŞİLE MASA SANDALYE

Şile masa sandalye;  krl mobilya  yıllardır Şile ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturma devam etmekte .

Uzun yıllar aynı mutfağı ve salonu kullanan ve tarzını değiştirmek isteyenler için de bu yelpazede oldukça fazla sayıda ürün bulunur. Yapacağınız son moda, yepyeni ürünler ile mutfak ve salonunuzu baştan sona yenilemek sizin elinizdedir. Ya da eski zamanların favori ürünleri arasında olan ürünleri dikkat çekici olması açısından tekrar tercih edebilirsiniz. Bu noktada eski mutfağı sade olan kişiler için renkli ve daha hareketli seçimler çok güzel bir tercih olur. Yıllardır aynı dekorasyonu gören kişiler bu yeni tarz ile mutfakta çok daha mutlu zaman geçirebilir. Tam tersi durumda ise modern görünümlü ve sade bir mutfak hayal edilen yeni dekorasyon olabilir. Uzunca bir süredir hareketli, renkli, canlı bir mutfağa sahip kişiler için sade ve şık mutfaklar sakinliğin ve huzurun adresi olabilir. Hem modern hem de asil görüntüsüyle bu tarz mutfaklar son zamanların en fazla tercih edilen mutfaklarından biridir. Bu yenilikler için ‌mdf, metal, ahşap ya da plastik olan sandalyeler arasından istenilen mutfak sandalyeleri de kolaylıkla seçilebilir.  Mekâna uygun ve göz zevkinize hitap eden sandalyeleri alırken mümkün olan en kaliteli ürün tercih edilmelidir. Böylece uzun yıllar zevkle kullanmak mümkün olur.

4500 ü aşkın sandalye modeli ,Türkiye’nin size en yakın Sandalyeci olan Krl Mobilyayı  tercih edin rahat edin. Ofisiniz eviniz mekanlarınız için ihtiyacınız olan ,sandalye koltuk ve masa modellerini krl mobilya showroomlarında bulabilirsiniz.

ŞİLE MASA SANDALYE MODELLERİ

evinizde şıklık rüzgarları essin modellerimiz için krlmobilya.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ŞİLE MASA SANDALYE FİYATLARI

Şile masa sandalye ; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin