SARIYER MASA SANDALYE

Sarıyer masa sandalye ; krl mobilya Sarıyer ve civarında uzun süredir hizmet göstermektedir. Sandalye denildiğinde akla  iskelet yapısı, sünger ve cila (boyası) gelmektedir.

Sandalye minderlerinde; Alt oturak:4’lük gri sünger 28 dens (sertlik) , Sırt oturak: sandalyeye göre değişmekle beraber  ağırlık olarak 2’lik sünger ve 28 dens (sertlik) sünger kullanılır. Ürünlerimiz tek iskeletten oluşmaktadır.

Ahşap sandalyeler, metal sandalyeler, cafe sandalyeleri, restoran sandalyeleri ve birçok model krl mobilya showrroomlarında hizmetinizde…  Sandalyelerimiz her mekan konsepti için ayrı tasarlanır. Bütünlüğü sağlayan ve ortama renk katan parçalardan birisi sandalyedir. Sandalyeler oturma grubu ile bütünleşen farklı tarzlarda seçilerek evinize renk katar.

SARIYER MASA SANDALYE MODELLERİ

Kalite denildiğinde akla KRL MOBİLYA gelir. Sizde bu kaliteye ortak olmak istiyorsanız ürünlerimizi incelemeyi unutmayın.

SARIYER MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.