SANCAKTEPE MASA SANDALYE

Sancaktepe masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir Sancaktepe ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde  üretim sağlamaktayız.  Kullanılan mekanın atmosferinde önemli bir rol oynayan sandalyeler, özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özel işçiliğe sahip bir model olarak beğeni topluyor. Doğal kayın ağacından üretilmesi sayesinde insan sağlığına herhangi bir zarar vermiyor. Özellikle minimal tarza hitap ediyor. Renkli sandalyeler ise şık görünümleriyle bulunduğu ortama farklı bir soluk getiriyor

Günlük yaşantının iş hayatı ile birleşmesi insanları daha pratik ve hızlı olmaya iter. Gün boyu işte yorgunluk ve stresle savaşan kişilerin evde yemek ve ev işleri için çok fazla vakit harcama lüksü yoktur. Bu nedenle mutfak yemek, bulaşık, kahve, çay ve sohbet için en ideal mekan olarak kullanılır. Bu da ev içerisinde en fazla vakit geçirilen ortamın mutfak olmasına sebep olur. Eskiden sadece yemek yapmak için kullanılan mutfaklar günümüzde farklı amaçlar için kullanılır duruma gelmiştir. O dönemlerde aile içindeki yemekler bile mutfak dışında yenilirken günümüzde mutfaklar misafir dahi ağırlanan bir yer haline gelmiştir. Bu kadar önemli bir mekanın dekorasyonu da oldukça mühimdir. Özellikle üzerinde uzun vakit geçirilen sandalyeler özenle seçilmelidir. Rahatlık ve konfor açısından iyi seviye ürünler arasında olmalıdır. Ayrıca genel mutfak dekorasyonu ve kullanıcılarının da tarzına uyumlu ürünler tercih edilmelidir.

Tüm mobilyaların seçimin dışında mutfak sandalyesi seçimi çok daha önemlidir. Bunun temel sebebi tabi ki üzerinde oturulduğunda rahatsızlık vermemesi aksine konfor sağlaması gerekliliğidir.

SANCAKTEPE MASA SANDALYE MODELLERİ

Güvenli alışveriş için Sancaktepe masa sandalye, krl mobilya sayfalarımızı ziyaret edebilir modellerimizi inceleyebilirsiniz.

SANCAKTEPE MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Güvenli alışverişin tadını çıkarın ve sayfamızla iletişim halinde olun.