PENDİK MASA SANDALYE

Pendik masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir Pendik ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde  üretim sağlamaktayız. Sektöründe öncü olan sandalyelerimiz dayanıklılık ve şıklığı ile göz önündedir. En şık modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle… Krl mobilyayı instagram sayfalarından takip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev dekorasyonunuz vazgeçilmezi olan sandalyeler ister günlük hayatınızda ister iş hayatınızda  konforu sizlere getiriyor. Her tarza hitap eden krl sandalyeler işlevsellikleri ile ön plana çıkıyor. Kullanılacak ortama göre doğru seçim yapıldığında bu ürünler modern tarzda esintiler taşıyarak zarafeti ve şıklığı sizlere sunuyor. Ahşap renginin benzersiz tonlarıyla buluşan ve özel işçiliğe sahip sandalyeler her zaman trend olmayı başarıyor. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun sandalyeyi keşfedilmek için hemen şimdi Krl mobilya sayfalarını ve instagram hesabını takip edebilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Modern hayattan ve geçmişten esinlenen krl mobilya modelleri tüm kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Birbirinden şık ve farklı modelleri ile ürünlerimiz her türlü kullanıma uygunluk göstermektedir. Sağlam malzemelerden üretilmekle beraber farklı kumaş türleriyle de ihtiyaca uygun bir deneyim imkanı sağlıyor. Sandalyelerin fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

PENDİK MASA SANDALYE MODELLERİ

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan sandalyeler Pendik masa sandalye ve krl mobilya showroomlarında

PENDİK MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya sandalyelerin fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.