Peluş Berjer

Kategoriler : Ahşap Sandalye, Ceviz Sandalye, Krem Sandalye

                      

Krl Mobilya; Uzun süredir üretici olarak hizmet vermektedir. Peluş Berjer evinizin en rahat köşesi olacaktır, siz de bu berjeri satın almak isterseniz hemen müşteri temsilcimiz ile görüşebilir  ve detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim.

Krl mobilya olarak İstanbul Avcılar’ da 5000 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz, Aynı zamanda İstanbul Çatalca’ da 3000 m2 kapalı alanda papel ve iskelet üretimi yapıyoruz. Firma olarak ağacı sıfırdan işliyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Cilahane tesisimiz; Bu alanda ürünlerimize istenilen her rengi atabilecek 1000 m2 kapalı bir tesisimiz bulunmaktadır. Ral kodu ile istenilen cila rengi yapılabilir ya da evinizde bulunan renk uyumu da yakalınabilir.

Döşemehane Tesisimiz ; 2000 m2 alan üzerinde kurulu tesis 40 personel ile hizmet vermektedir, bu alanda kendini geliştirmiş ustalar ile çalışarak istenilen her model üretilir. Mimarlik hizmeti de verdiğimiz için gerek görsel ile ürün yapılabilir gerekse de evinizde ölçü alınarak da ürün yeniden yapılabilir. Siz de evinizde ölçü aldırarak evinize uygun bir model yaptırmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullanılan iskelet ; Kayın ağacı olmakla beraber  2.5 cm iskelet kalınlığı ile üretilmiştir. İskelet kalitesi fırın kurusu olarak geçmektedir. Fırın kurusu ağacı araştırdığınız zaman ürünün sağlamlığı hakkında bir çok makaleye erişebilirsiniz.

Kullanılan Sünger ; 28 dns gri lüx sünger kullanılmıştır, bu sünger genellikle uzun ömürlü kullanımlarda tercih edilir. oturum kısmında ise 30 dns pembe sünger ilave olarak 800 gr elyaf kullanılarak inanılmaz bir oturum konforu sağlanmıştır.

Kullanılan Kumaş; Peluş kumaş özelikle A kalite kullanıldığında görüntüsü bir konfor performansı sergilemektedir. Kuş tüyü bir keyif almak için siz de hemen Peluş Berjeri satın alabilirsiniz.

Peluş Berjer
Peluş Berjer
Peluş Berjer
Peluş Berjer