MALTEPE MASA SANDALYE

Maltepe masa sandalye; Krl mobilya uzun süredir Maltepe ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır,

Yemek odası takımlarının yanı sıra  mutfak yemek masası tasarımları da önemlidir. Masa ve sandalyeler dayanıklı olmalı, gerek mutfakta gerekse odada geniş bir alanı kaplamamalıdır. Birbirinden farklı stillerde üretilen masa ve sandalyelerin kaliteli malzemeden üretilmeleri esastır. Ayrıca ergonomik bir yapıya sahip olmaları da yemek yenilirken kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünlerin dayanıklı olanların satın alınması da önemlidir. Kaliteli malzemenin kullanıldığı, kaplama olarak da sağlık üzerinde olumsuz etki bırakmayan maddelerin kullanıldığı modeller tercih edilmeli, yaşam alanlarının insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etki yapmalarının önüne geçilmelidir. Kartal masa sandalye krl mobilya olarak arzu edilen çerçeve içerisinde üretime başlamaktayız. Bunun yanı sıra masa ve sandalyelerin dekorasyona uyum sağlamaları da önemlidir.  Altılı masa ve sandalye modelleri altı kişilik olarak tasarlanırken, mutfak masaları da farklı sandalye sayısı ve ebatlara göre şekillenmektedir. Ayrıca bütün masa ve sandalyeler farklı materyallerden tasarlanmıştır.

Her bütçeye uygun modelin bulunabileceği masa ve sandalye koleksiyonları arasında fiyat ve kalite dengesinin gözetilmesinde önemli yarar görülmektedir. Arama yaparken fiyat aralığı seçildiğinde gereksiz aramalardan kaçınılmakta, doğrudan hedefe yönelmek söz konusu olmaktadır.

MALTEPE MASA SANDALYE MODELLERİ

Mutfak ve yemek odaları için tasarlanan masa ve sandalye modelleri için sayfamıza göz atın

MALTEPE MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.