KÜÇÜKÇEKMECE MASA SANDALYE

Küçükçekmece masa sandalye ; Krl mobilya yıllardır Küçükçekmece ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturma devam etmekte.

Mobilyada ahşabın konumu son derece önemlidir ,Kurutulup ya da kurutulmadan kullanılan ahşap malzemelere, masif ahşap adı verilir.

Peki masif nedir?

Masif ürünler, tamamen doğaldır ve ağacın saf hali olarak kabul edilir. Doğal ahşap masif malzeme kullanılarak tasarlanan ve imal edilen mobilyalar, evlerin havasını değiştirmekte ve farklılık katmaktadır,

Aynı zamanda papel olarak üretilen( Papelmobilya üretimi dahil birçok alanda rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.)  ürünlerimiz kalite ve esneklik bakımından rakiplerine göre ön sırada yerini almaktadır, ahşap sandalyeler her mekanda muhakkak yerini bulmuş durumdadır.

KÜÇÜKÇEMECE MASA SANDALYE MODELLERİ

Evinizde şıklık rüzgarları essin. Küçükçekmece Masa Sandalye  Krl mobilya zarafetin adı olamaya devam ediyor ,sizde ortak olmak istiyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

KÜÇÜKÇEKMECE MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Evinizde cafelerinizde her türlü mekanda en iyi olmak istiyorsanız Krl mobilya sizinle iletişim halinde, siz de bizimle kalın ve tıklayın.