KARTAL MASA SANDALYE

Kartal masa sandalye ; Krl mobilya uzun süredir Kartal ve civarında hizmet sunmaktadır. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Sandalyelerimizin gerek döşemeli gerek ham olarak üretimi yapmaktayız.

Ham Masa Sandalye, imalattan direk satışa sunulan ham masa, ham sandalye modelleri ile de hizmet vermekteyiz. %100 Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen  ham masa sandalye modellerimiz papel haline getirilip temiz zımparalanmış şekilde satışa sunulmaktadır. Papel nedir ? Papel; Günümüzün mobilya sektöründe tercih edilen en sağlıklı ağaç işleme sanatlarından bir tanesidir. Papel demek esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımıyla birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimdir. Papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak nitelendirilir Perakende yada toptan olarak satın alabileceğiniz ham mobilyalarımız kendi imalatımız olup Türkiye geneline ambar (lojistik firma) ile gönderim sağlamaktayız. Standart olarak  ham ahşap sandalye modelleri genellikle stoklarımızda bulunmaktadır. Stokta bulunmayan ürün imalatı ortalama 20 iş günü olarak belirlenmiştir. İmalat yoğunluğuna göre daha erken çıkış yapılabilir.

Ham mobilyaları cilalı olarak da satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ham masa sandalye modelini ilgili personelimize bildirerek cilalı, lakeli, varaklı olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Sipariş sonrası stok durumuna göre ortalama 3-7 iş günü içinde siparişleriniz ambara verilmektedir.

KARTAL MASA SANDALYE MODELERİ

Kartal masa sandalye  olarak en şık ve en ideal sandalyeleri krl mobilya olarak üretmekteyiz bütün modellerimize tek bir tık ile ulaşabilirsiniz.

KARTAL MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.