KAĞITHANE MASA SANDALYE

Kağıthane  Masa Sandalye ; Krl mobilya yıllardır Kağıthane ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturmaya devam etmekte…

Mekanların iç tasarım projelerine uygun olarak koltuk, masa, sehpa, sandalye ve aksesuar ihtiyaçları, projede sunulan tüm ayrıntılara dikkat ederek özenle yapılır,

Uygun fiyata yüksek kaliteyi yakalayın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Güzellik ve işlevsellik arasındaki doğru dengeyi bulun. Yaşam yerlerinize ayrıcalık katın. Çarpıcı tasarım, modern yaklaşım, ekonomik fiyat, modeller geniş renk ve model seçenekleri ile sandalye ve yemek masası modelleri Krl Mobilya showroomlarında sizinle.

Evinizde şıklık rüzgarları essin. Krl mobilya zarafetin adı olamaya devam ediyor ,sizde ortak olmak istiyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Acele Et, Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma Bugüne Özel İndirimler ,Güvenli Alışveriş daha fazlası Kağıthane Masa Sandalye -KRL MOBİLYA da sizinle.

KAĞITHANE MASA SANDALYE MODELLERİ

Geniş ürün yelpazesi ,tarz ürünler, uygun fiyatlar ile size özel modelleri burada bulabilirsiniz.

KAĞITHANE MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

Kağıthane masa sandalye ; Krl mobilya olarak kağıthane ve civarında bir çok firmaya ürün vermekteyiz siz de üreticiden sandalye almak isterseniz mutlaka bizim ile iletişime geçmelisiniz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Farklı renk seçenekleri ile aradığınız her model krl mobilya showroomlarında ,sizde bu güzelliğin bir parçası olmak için müşteri temsilcimiz ile  iletişime geçebilirsiniz.