KADIKÖY MASA SANDALYE

Kadıköy masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir  Kadıköy ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde  üretim sağlamaktayız. Sektöründe öncü olan sandalyelerimiz dayanıklılık ve şıklığı ile göz önündedir. En şık modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle… Krl mobilyayı instgram sayfalarından tekip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilir ve haftalık çekilişlerimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Herhangi bir ürünü satın alırken dayanıklılık ve uzun süre kullanım sağlamak gibi özelliklere dikkat etmek gerekir. Doğru sandalye seçimi yaparak yıllar boyu rahatlıkla kullanacağınız ve yaşam alanınızın tasarımını canlandıracak bir ürüne sahip olabilirsiniz. Tasarımını tamamlamak istediğiniz mekanın görünümünü daha da güzelleştirirken kendinizin ve misafirlerinizin konfor seviyesini arttırabilirsiniz.

Uzun yıllar bunu sizin için sağlayabilecek bir sandalye arıyorsanız seçim sırasında dayanıklılık konusuna gereken önemi vermelisiniz. Özellikle üretimde kullanılan materyalin önemi dayanıklılık söz konusu olduğunda ortaya çıkar.  Kadiköy masa sandalye Ahşabın kalitesi, ağacın yaşı, üretimde kullanılan yöntemler gibi faktörler de ürünün dayanıklılığını büyük oranda etkiler. Aynı zamanda tasarım da ürünün sağlamlığı açısından şaşırtıcı şekilde önemlidir. Ergonomik ve işlevsel bir tasarım, kullanımda rahatlık sağladığı gibi ürünün zaman içerisinde çeşitli arızalar çıkarmasının önüne geçmek için yardımcı olur.

KADIKÖY MASA SANDALYE MODELLERİ

Farklı tasarım, materyal, renk ve fiyatlara sahip modeller için sandalye sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KADIKÖY MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Kadiköy masa sandalye  bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşüp daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimize tıklayabilirsiniz.