HATAY MASA SANDALYE

Krl mobilya temiz yarılar bırakmak 2012 yılında kurmuş olduğu mobilya fabrikası ile günde 1000 adet sandalye üretimi ile alanında pazar lideridir, yaklaşık 2000 işletmede üretimini sağladığımız sandalyeler kullanılmaktadır. Sandalyelerimiz Yeni nesil sandalyeler, mutfaklar için özel olarak ve kullanışlılık ön planda tutularak üretilmiştir. Sandalyelerimiz çevre ve insan sağlığına zararsız % 100 papel üretimlidir. Tek parça yani monoblok olarak üretilmiştir, bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlüdür .
Hatay masa sandalye müşteri teklifimizi sunarak ve sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklanarak gelişerek insanlar ve genel olarak toplum için değer yaratıyoruz.  eviniz için sandalye, masa, tamamlayıcı ürünler ve bahçe oturma grupları üretmektedir. çatalca üretim fabrikamız ile Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’ya açılan Krl mobilya bünyesinde her tarz ve oda için çağdaş dekor ve ev aksesuarları sunan, tasarım odaklı küresel bir iç mekan markasıdır kalıplarınızın dışına çıkın ve sizde rahatlığa kavuşun sizde yüksek ve kaliteli ürün yelpazesine yetişin ve evinizin tasarımcısı siz olun. Krl mobilya dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin moda ve tasarım yoluyla kendilerini ifade etmelerini ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı seçmelerini sağlayan bir marka ve işletmeler ailesidir.

HATAY MASA SANDALYE MODELLERİ

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesine ulaşmak için tıklayın.

HATAY MASA SANDALYE FİYATLARI

Hatay masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.