GÜNGÖREN MASA SANDALYE

Güngören masa sandalye;  krl mobilya  yıllardır Güngören ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturma devam etmekte .

Sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar) adı verilir.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Papelin  dilinden anlayan firmamız rakiplerine göre açık ara en iyi modellerini hizmete sunmaktadır. Akıllarda tek soru “papel ne?” Papel ; esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımı ile birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimidir, papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak adlandırılır.

GÜNGÖREN MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden estetik ve şık modellerimiz için tıklayın.

GÜNGÖREN MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Rahatlıkta bir numara olmak için  bizimle iletişime geçiniz.