GAZİOSMANPAŞA MASA SANDALYE

Gaziosmanpaşa masa sandalye Krl mobilya uzun süredir Gaziosmanpaşa ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

krl mobilya olarak ,Mekanların iç tasarım projelerine uygun olarak koltuk, masa, sehpa, sandalye ve aksesuar ihtiyaçları, projede sunulan tüm ayrıntılara dikkat ederek özenle sunan bir firma olmaya devam ediyoruz.

Modern mutfak sandalyesi modelleri ile odanızın tarzını değiştirmek istiyorsanız , ahşap mutfak ve metal sandalyeler krl mobilya showroomlarında

Tarz ve estetik açılardan da birbirinden ayrılan sandalyeler, kullanıldığı alana göre de farklı ebatlarda seçilebilir .

Sandalye mi arıyorsunuz ? aradığınız her model kumaş ve renk seçenekleri ile  krl mobilya showroomlarında sizlerle… Krl mobilya olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde tüketici hatası olmadığı taktirde ürünlerimiz tarafımızca 2 sene garanti altına alınmıştır.

GAZİOSMANPAŞA MASA SANDALYE MODELLERİ

Gaziosmanpaşa masa sandalye , Krl mobilya olarak üretmeye devam ediyoruz. Sizde buna şahit olmak istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GAZİOSMANPAŞA  MASA  SANDALYE  FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Sizde iletişime geçin bu esrarengiz mobilyaların sahibi olun.