GAZİANTEP MASA SANDALYE

Krl mobilya şimdi de Mezopotamya’nın kalbi olan Gaziantep de … En etkileyici mobilyaları tek çatı altında toplamak ve saygın tasarımlarımızla benzersiz koleksiyonlar hazırlamak amacı ile 2012 yılında yola çıktık. Hedefimiz tüketicilerin ihtiyaçlarına en hızlı, en kolay şekilde karşılık verebilmek ve siparişten teslimata, kurulumdan iadeye kadar tüm adımlardan kusursuz bir deneyim yaşatmaktır.

En iyi alış veriş deneyimini gerçekleştirmek için krlmobilya.com yüzlerce model ve renk seçeneği ile sizler için burada,

Yemek odası takımlarının yanı sıra mutfak yemek masası tasarımları da önemlidir. Masa ve sandalyeler dayanıklı olmalı, gerek mutfakta gerekse odada geniş bir alanı kaplamamalıdır. Birbirinden farklı stillerde üretilen masa ve sandalyelerin kaliteli malzemeden üretilmeleri esastır. Ayrıca ergonomik bir yapıya sahip olmaları da yemek yenilirken kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra masa ve sandalyelerin dekorasyona da uyum sağlamaları önemlidir. Altılı masa ve sandalye modelleri altı kişilik olarak tasarlanırken, mutfak masaları da farklı sandalye sayısı ve ebatlara göre şekillenmektedir. Farklı markalar tarafından üretilen modeller arasından en dayanıklı olanın seçilmesi, uzun kullanım avantajı sağlamaktadır. Farklı malzemelerden tasarlanan masa ve sandalyeler yaşam alanlarının dekorasyonuna önemli katkı sağlamaları nedeniyle estetik görüntü ile tasarlanmaktadır. Her renkten ürünün yer aldığı tasarımlar arsında çiçekli ve rengârenk kumaşların kullanıldığı sandalye ve kaplamaları ile farklı bir ortam sağlanabilmektedir. Ürünün tasarımı değil de işlevsel yönü dikkate alındığında ise ergonomik sandalye tasarımlarını incelemekte yarar vardır

GAZİANTEP MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl mobilya ürünlerini Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu genelinde online pazarda satışa sunmaktadır.

GAZİANTEP MASA SANDALYE FİYATLARI

Gaziantep masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Alış veriş deneyiminizi daha etkileyici hale getirmek için Krl mobilya showroomlarına ve krlmobilya.com adreslerine bekleriz.