FATİH MASA SANDALYE

Fatih masa sandalye ; uzun soluklu bir sektör olan mobilya her alanda yeniliğe açıktır.İşte bu devrede krl mobilya devreye giriyor. Doğal ürünler sağlıklı yaşamlar, sağlıklı doğal mobilyalar, Konforlu minderleri, şık işlemeleri ve özgün ahşap yapısı ile sizleri etkisi altına alacak ,keyfinize ve göz zevkinize uygun kumaşlarla hayalinizdeki masa sandalye  modellerini krl mobilya showrommlarında bulabilirsiniz.

iskelete göre değişkenlik gösteren sandalyeler ağacın yapısı, işliği  ve kalitesi ile  endekslidir.

Rahatlığın öncüsü olan modellerimize sahip olmak için krl mobilya showroomlarında sizleri bekliyoruz.

FATİH MASA SANDALYE MODELLERİ

Evinde rahatlık arayanlar için krl mobilya showroomları sizlerii beklemekte,sizde tıklayın bu samimiyete ortak olun.

FATİH MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Sizde bu rahatlığın bir parçası olun ve müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.