EYÜP MASA SANDALYE

Eyüp masa sandalye;  krl mobilya  yıllardır Eyüp  ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturma devam etmekte .

4500 ü aşkın sandalye modeli ,Türkiye’nin size en yakın Sandalyeci olan Krl Mobilyayı  tercih edin rahat edin. Ofisiniz eviniz mekanlarınız için ihtiyacınız olan ,sandalye koltuk ve masa modellerini krl mobilya showroomlarında bulabilirsiniz.

Ahşap sandalyenin üretim aşamasında önemli olan konulardan biri de kullanılacak olan malzemedir, çünkü; her ahşap aynı kalitede demek doğru değildir.  Kurutulup ya da kurutulmadan kullanılan ahşap malzemelere, Masif ahşap adı verilir.  Masif ürünler, tamamen doğaldır ve ağacın saf hali olarak kabul edilir. Doğal ahşap masif malzeme kullanılarak tasarlanan ve imal edilen mobilyalar, evlerin havasını değiştirmekte ve farklılık katmaktadır. Özellikle klasik mobilyada ahşap kullanımı, evin daha elegant bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Değişen moda çerçevesinde zarif modellerle geçmişin izlerini evinize taşır.

EYÜP MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden şık sandalye masa modelleri için krl mobilya showroomları hizmetinizde 

EYÜP MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.