ESKİŞEHİR MASA SANDALYE

Eskişehir masa sandalye ile yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

Gürgen ceviz gibi dayanıklı ağaçlar kullanılarak üretilen masa sandalye takımları mutfağında daha doğal ve daha sıcak bir görünümü tercih edenlere hitap eder. Ahşap masa sandalye takımları kullanılan ağacın türüne göre farklılık gösterdiği için oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Masa sandalye takımlarımız sadece sandalye ile değil bank, bench, puf ile de tamamlayabilirsiniz. Hemen hemen her eve uygun olan takımlar bazen alan kısıtlığından bir bank yada bir bench yardımı ile tamamlanabilir ve daha şık bir görüntüye perde açabilirsiniz.

Masa sandalye modelleri kullanıcıların ağırlıklarına ve ev dekorasyonuna göre tercih edilmelidir. Kullanılan malzemeden markaya , sandalye sayısından masa fonksiyonlarına kadar farklı etkenler sebebiyle değişen masa sandalyeler geniş bir ürün aralığını temsil eder. Sizde eviniz için ideal ölçülerde ve bütçenize uygun olan mobilyaları satın almak istiyorsanız Krl mobilya Eskişehir masa sandalye ile en ideal en şık  ve en bütçe dostu ürünleri krmobil.com adreslerinde yada Krl mobilya showroomlarında bulabilirsiniz.

ESKİŞEHİR MASA SANDALYE MODELLERİ

Modern masa sandalye takımlarından meydana gelen modellerimiz Krl mobilya‘ da

ESKİŞEHİR MASA SANDALYE FİYATLARI

Eskişehir masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Mimari desteği ile her türlü mobilya için Krl mobilya sayfalarını ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.