ESENYURT MASA SANDALYE

Esenyurt masa sandalye;  krl mobilya  yıllardır Esenyurt  ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturma devam etmekte .

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. Ahşap sandalyeler sadece evler için değil, iş yerleri için de kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar arasındadır.

Konforlu minderleri, şık işlemeleri ve özgün ahşap yapısı ile sizleri etkisi altına alacak ,keyfinize ve göz zevkinize uygun kumaşlarla hayalinizdeki masa sandalye  modellerini krl mobilya showrommlarında bulabilirsiniz

Dış mekân sandalyeleri, hava koşullarından etkilenmeyecek malzemeden yapılmış olmasına dikkat edilerek seçilir. Tik, plastik veya rattan masa ve sandalyeler krl mobilya showroomlarında sizinle .

ESENYURT MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden şık modeller için tıklayın.

ESENYURT MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Birbirinden şık modeller için müşteri temsilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.