ESENLER MASA SANDALYE

Esenler masa sandalye; Krl mobilya bünyesinde üretmiş olduğu masa ve sandalyeler Türkiye’nin dört bir yanına ulaşma vasfını geçmiş bulunmaktadır. Krl mobilya şimdi dünya çapında gezintide (Arnavutluk, Almanya, Amerika Batum) sizde bu gezintinin bir parçası olun .

Misafirlerinize Tarzınızı Yansıtın…

Sandalye gruplarında rahatlığı konuşturan krl mobilya bu konuda iyi… Kategorisinde ürettiği sandalye ve masalar rakiplerine göre açık ara ön plandadır.

Ahşap sandalye ve  masa modelleri arasında yapacağınız farklı renk seçimleri  ile iki farklı ahşap dokusunun birlikte kullanımının güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Birçok farklı ahşap çeşitlerine( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik elde ettiğimiz sandalye modellerimiz dayanıklık ve  esneklik bakımından son derece kullanışlıdır. Ahşap sandalye sadece ev için değil iş yerleri için de kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar arasındadır. Dayanaklı ahşap gövde ve ayaklara sahip tüm ahşap sandalye modelleri krl mobilya showroomlarında sizi beklemekte…

ESENLER MASA SANDALYE MODELLERİ

En rahat modeller için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ESENLER MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için  tıklayın.