ERZURUM MASA SANDALYE

Erzurum masa sandalye … Krl mobilya olarak yine üzerimize düşeni yaptık. Mobilya kenti olan Krl mobilya -Erzurum masa sandalyeyi ayağınıza getirdik. Küçükten büyüğe tüm mutfaklar için tasarlanan mutfak masa takımı modelleri, mutfakların aynı zamanda yemek odası gibi kullanılmasını sağlar.  Çok küçük mutfaklarda duvara monte masa ve katlanır sandalyelerden oluşan takımlar kullanılırken dar mutfaklarda bar olarak da adlandırılan ince uzun bir masa ve bar sandalyelerinden oluşan takımlara yer verilir.

  • Masanın şekline göre tasarlanan ve her biri farklı avantajlara sahip olan yuvarlak, oval ve kare mutfak masa sandalye takımı modelleri,
  • Sandalyelerin yanı sıra bank, koltuk ve puf içeren puflu, koltuklu mutfak masa takımı modelleri,
  • Mutfaklarda ve kapalı mutfak balkonlarında köşelere konumlandırılması için tasarlanan mutfak L masa takımı modelleri,
  • Küçük mutfaklarda kullanılmadığında yer kaplamaması için pratik bir şekilde katlanabilen açılır mutfak masa sandalye takımı modelleri,
  • Modern mutfak masa takımı olarak da bilinen bar ve bar sandalyelerinden meydana gelen masa takımı modelleri,
  • Minimum iki sandalye ve bir banktan meydana gelen banklı mutfak masa takımı modelleri,
  • Hasır görünümü verilmiş ahşaptan üretilen hasır mutfak masa takımı modelleri,
  • Duvara monte edilen minimal bir masa ve katlanır sandalyelerden meydana gelen kompakt mutfak masa takımı modelleri.

Modelden modele farklılık gösteren avantajları ile dikkat çeken masa sandalye takımları vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alır. Mutfak sohbetlerinin vazgeçilmez durağı olan masa sandalye takımı, tamamen kullanıcıların kişisel zevklerine, tarzlarına ve mutfak genel görünümüne uygun seçenekler sunması ile öne çıkar. Erzurum masa sandalye modern üretim teknolojileri sayesinde hem şık bir görünüme hem de uzun süre kullanım sağlayan dayanıklı yapıya sahip olan söz konusu takımlar, renkli ve çiçekli mutfak masa takımı gibi seçenekler de sunar.

ERZURUM MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl mobilya konforlu modelleri ile sizlerle…

ERZURUM MASA SANDALYE FİYATLARI

Erzurum masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Aradığınız ürünün tüm özelliklerini detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.