ERZİNCAN MASA SANDALYE

Krl mobilya şimdi de Erzincan da … Erzincan masa sandalye olarak hizmetinizdeyiz.

Krl mobilya siz vatandaşlarımızın sağlığını göz önünde bulundurmaktadır bir sandalyenin en önemli yönlerinden biri sunduğu konfordur. Kimse rahat olmayan bir sandalyede oturmayı sevmez! İdeal sandalyeyi seçmek söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Bunlardan bir tanesi sandalyenin yüksekliğidir. Ergonomik olarak uygun bir sandalye, ayak tabanlarınızı yere düz olarak koyduğunuzda dizleriniz 90 derecelik bir açı yapacak şekilde oturmanızı sağlamalıdır. Öte yandan, ideal bir bar taburesinin yüksekliği tezgah yüksekliğine göre değişecektir. Bu nedenle ihtiyacınız olan sandalye türüne göre bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Sandalye seçimi yaparken diğer bir faktör sandalyenin dolgusudur. Rahat edebilmeniz için uygun yumuşaklığa sahip olmalıdır. Örnekleri artırmak gerekirse mesela bazı insanlar kolçaklı veya yüksek sırtlıklı sandalyeleri severler. Neyse ki, Krl mobilya Erzincan masa sandalye bu ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak ürünleri bulabilirsiniz. Şimdi devam edelim ve size en uygun sandalye modelini birlikte bulalım.

Ofis/çalışma masası sandalyeleri

Yemek odası sandalyeleri 

Yatak odası sandalyeleri

Bahçe sandalyeleri

Bank ve benchler

Tabureler

Krl mobilya da , çok çeşitli sandalye modelleri mevcuttur. Zarif yemek sandalyelerinden göz alıcı metal sandalyelere, şık bar taburelerinden benchler ve berjerlere kadar her tür modeli burada bulabilirsiniz.

Evinizde eklektik bir tarz oluşturmak için klasik bir ahşap yemek masasını beyaz renkli ve metal iskelete sahip sandalyelerle eşleştirin. Bir oturma odasını dekore etmek söz konusu olduğunda da aynı kombin stratejisini uygulayabilirsiniz. Kanepenizin tarzına uygun bir koltuk seti alabilir veya benzersiz bir görünüm için birden fazla stili birleştirebilirsiniz!

ERZİNCAN MASA SANDALYE MODELLERİ

En eklektik sandalye ve masa modelleri için Krl mobilya sizlerle

ERZİNCAN MASA SANDALYE FİYATLARI

Erzincan masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Müşteri hizmetlerimizle 09:00/18:00 saat aralığında iletişim kurabilir bilgi alabilirsiniz.