ELAZIĞ MASA SANDALYE

Elazığ masa sandalye ile en yeni ve trend masa sandalye modellerini güvenilir şekilde sizlerin karşısına çıkararak ve en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlayan firma olan Krl mobilya aradığınız iç mekan dış mekan tasarım modellerini satın alabileceğiniz uzman mimari kadrosu ile sizlere yardımcı olabilecek  samimi güler yüzlü bir firmadır. Ekip ruhuna, yaratıcılığa ve hayata geçirmek için de tutarlılığa ihtiyaç duyar. Ama her şeyden önce, bunları anlayan ve uygulayabilen  çalışanlarınız olmalıdır. Bu yüzden Krl mobilya’ da müşteriler ve çalışanlar, felsefemizin odak noktasında yer alırlar.

10 yıldır hizmet vermekte olduğumuz müşteri memnuniyetimiz ile ürünlerimizde %100 verim alarak daha çok çalışmaya özen göstererek gelişmeye devam ediyoruz.  Avrupa’nın ve Asya’nın restoran ve kafe projelerine sevkiyatları ile e ticaret ve ihracat alanında web sitemiz imalathanemiz ve mağazalarımızı güçlendirdik, Krl mobilya Elazığ masa sandalye ile başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve aradığını bulmayı kolaylaştıran ürün sergileme şekliyle attı. Bu bakımdan müşterilerimiz aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan mobilya firmamızda ihtiyaç duydukları her ürünü bulabiliyorlar.

Havale ve mağazamızda nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ELAZIĞ MASA SANDALYE MODELLERİ

Şıklığın zirvesini evinizde hissedin mimari destek ile evinizi baştan aşağı yenileyin. en yeni modeller Krl mobilya sayfalarında sizlerle

ELAZIĞ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Memnuniyet ve sorunlarınızı müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.