EDİRNE MASA SANDALYE

Krl mobilya şimdi  Edirne de … Edirne masa sandalye ile en şık en tarz modeller evinize geldi. Sandalyeler yüzlerce farklı modelleri ile tüm alanlarındaki oturma ihtiyacını karşılar. İşlevselliklerinin yanı sıra konforları ve dekoratif özellikleriyle dikkat çeken sandalyeler, çok farklı materyal ve stillere sahiptir.

Fonksiyonel sandalye modellerine genellikle dar alanlarda ihtiyaç duyulur. Portatif sandalyeler, katlanabilir sandalyeler ve tabureler bu grup içerisinde ve işlevsellikleriyle ön plana çıkarlar. Salonlara ve oturma odalarına ekstra oturma alanı yaratan ve alanın stilini her açıdan etkileyen kumaş kaplama sandalyeler; konforları ile de dikkat çekerler. renkli mutfak sandalyeleri dekoratif etken olarak odalarınızın stiline dokunurken; farklı kumaş tipleriyle tasarlanan kumaş kaplama sandalyeler, klasik oturma gruplarınızı ve yemek odası dekorasyonunuzu tamamlar. Balkon ve bahçe alanlarınız için ahşap ve plastik sandalyeler ise ekstra sağlamlık sunarlar.

Sandalye fiyatları konforu, dizaynı, markası, üretimde kullanılan malzemesinin yapısı ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Mutfak sandalyesinden bar sandalyesi modellerine her ihtiyacınıza uygun, istediğiniz renk ve modellerdeki sandalyeleri uygun fiyat seçenekleri ile Krl mobilya showroomlarında bulabilirsiniz.

EDİRNE MASA SANDALYE MODELLERİ

İhtiyacınız olan masa sandalye modellerini Krl mobilya sayfalarında ve Edirne masa sandalye showroomlarında bulabilirsiniz.

EDİRNE MASA SANDALYE FİYATLARI

Edirne masa sandalye;Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

İhtiyacınıza uygun her sandalye için  Krl mobilya sayfalarını ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.