DİYARBAKIR MASA SANDALYE

Krl mobilya  geçmişe ve geleceğe ait tasarım mobilyaları geniş bir müşteri kitlesine sunma hedefiyle 2011 yılında kuruldu. Krl mobilya bir üretici firma yolunda   Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak hizmet vermeye başladı, şimdi de Diyarbakır masa sandalye olarak hizmet verme gayesine devam ediyoruz . Ürünlerin piyasaya fiyatları göz önünde tutulduğunda, bu ürünlerin doğrudan üreticilerden ve tasarımcılardan tedarik edilmesi fikri kabul edelim ki  kulağa hoş geliyor.

Her zaman hayalini kurduğunuz mobilyaların  gerçekleşmesine yardımcı olacağımızı umuyoruz. Her zaman en iyisini hedefleyen şirketimiz Krl mobilya -Diyarbakır masa sandalye olarak büyük bir özenle seçerek sizlere sunduğumuz ürünlerimiz sayesinde hayalinizdeki iç mekânlara kolayca kavuşabilirsiniz. Şirketimizin en güçlü yönü satışa sunduğumuz ürünleri doğrudan tüketicilere iletmemizdir. Bu sayede mükemmel bir fiyat ve kalite oranını her zaman garanti edebiliyoruz. Tüm ürünlerimiz için termin süremiz 20 iş günüdür ve 2 yıllık garanti sunuyoruz .Sunduğumuz hizmetlerden duyacağınız müşteri memnuniyeti ve yüzünüzdeki gülümseme bizim için en önemli hedeftir. Pazarlama ve tasarım bölümümüz ürünlerin yüksek kalitede fotoğraflarını ve videolarını hazırlar ve satın alma bölümü ile birlikte çalışarak sizlere en cazip fırsatları sunar. Ürün fotoğrafları ve videoları kendi ürünlerimize aittir. Teslimatlar her zaman anlaşmalara göre yapılır.

DİYARBAKIR MASA SANDALYE MODELLERİ

En yeni modeller en trend modeller Krl mobilya ile sizlerle

DİYARBAKIR MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.