DENİZLİ MASA SANDALYE

Krl mobilya şimdide Denizli de … Denizli masa sandalye olarak evlerinize şıklık, estetik, rahatlık katmaya geldik.

Sandalyeler günlük hayatta pek çok farklı yerde kullanılan önemli parçalardır. Evinizde, kafede, kütüphanede vs. pek çok yerde pek çok model ile karşılaşmamınız mümkün. Günümüzde modern seçenekleri bulunan sandalyeler mobilya satış noktalarının en çok satan ürünleri arasında yer alır. Sandalye modelleri ahşap, metal, plastik, ferforje ve bebek sandalyeleri gibi  farklı çeşitleriyle yeniliklere ve gelişime açık bir üründür. Her renge ve zevke uygun kumaş çeşidi ve rengi bulmak artık Denizli masa sandalye ile çok mümkün. Sandalye seçiminde ürünün kullanılacağı alan önemli bir etkendir. Çalışma masaları için kullanılacaksa sandalye kollu tercih edilmelidir. Konfor açısından kollu olması daha doğru olacaktır. Yemek masası için seçilecek ise kol kısmı olmayan minderli modeller tercih edilmelidir. Sandalye seçiminde bireysel bir alım yapılıyorsa alınacak kullanıcının boyu, kullanım amacı ve yaşı göz önünde bulundurulmalıdır. Sırt ve oturma kısımlarının minderli olması, beklenen konforu karşılayıp karşılamayacağı gibi maddelerde gözden geçirilmelidir. Bahçe ve balkonlarda kullanılacak ise ıslanmaya dayanıklı sandalyeler ve kumaşlar seçilmelidir. Sandalye çocuk çalışma masası için alınacaksa çocuğun boyu, yaşı, masasının yüksekliği gibi etkenler dikkate alınmalıdır. Sandalyenin kullanılacağı ortamdaki renkler alınacak sandalyenin de renginin ve kumaşının belirlenmesinde büyük rol oynayacaktır. Sandalyeyi kullanacak kişinin tarzına ve zevkine uyumlu modeller ve  ürünler seçilmelidir.  Masa başı işlerde Türkiye çalışma şartlarına göre yaklaşık 9-10 saat aynı masa ve sandalyede oturup çalışmak durumunda kalındığı için sağlık açısından esneyebilen, ayarlanabilir, tekerlekleri sayesinde hareket kısıtlaması olmayan ürünler yoğun talep görür. Ofis sandalyeleri konfor ve vücut anatomisi uyumuna göre farklı stillere sahip olabilir.

Ürünün kullanım amacı da sandalyenin modeline karar verecek unsurlardan biridir. Sandalyeler tek başlarına basit bir eşya olarak görülse de işlevleri ve sağladıkları konforlarıyla aslında hayatımızın önemli parçalarından biridir.

DENİZLİ MASA SANDALYE MODELLERİ

Kişiye özel tüm sandalye modelleri Krl mobilya showroomlarında sizlerle.

DENİZLİ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.