ÇORUM MASA SANDALYE

Krl mobilya şimdi Çorum da , Çorum masa sandalye olarak Türkiye’nin bir ucundan teolojinin bizlere sunmuş olduğu avantajlarıyla ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmanın gururu ile işlerimizi yapmaktayız.  Online alışveriş, proje tasarımı, toptan satış ve bireysel konsept tasarımlarıyla herkes için en ideal masa ve sandalyenin üretilmesine yönelik hedefimizi gerçekleştirdik.  Türkiye’de önemli bir yeri olan marka olma hedefinde ilerlerken, kurumsal ihtiyaçların tedarikinde bir numara olmak en büyük hedefimizdir. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünyanın dört bir yanına da hizmet ediyoruz. Avustralya, Nijerya, Almanya, Amerika, Afrika gibi ülkeler ile dünya ya açılmaktayız.

İş ve özel hayatımızda en fazla kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler, iletişimin bir parçası haline gelmiştir. Samimi bir aile sohbeti, resmi bir iş toplantısı ya da sevdiklerimizin en mutlu günleri için hep bir masanın çevresinde toplanırız. İyi kötü anıların biriktiği bu alanlarda, konfor ve şıklığın bir arada bulunması gerekir. Halkımızın kendi bağımsızlıklarını oluşturabilmeleri yolunda ihtiyaçlarını tespit etmek, ihtiyaçları doğrultusunda destek ürününü belirleyerek doğru ürünü bulmalarına, yılların verdiği deneyim ve teknik bilgimizle rehberlik ederek bağımsız yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

ÇORUM MASA SANDALYE MODELLERİ

Dekor olarak sade bir mutfağa bile canlı bir görünüm kazandıran renkli modeller Krl mobilya showroomlarında sizlerle…

ÇORUM MASA SANDALYE FİYATLARI

Çorum masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Sorularınıza ve sorunlarınıza her daim iletişim adresimiz ile çözüm bulabilirsiniz.