ÇEKMEKÖY MASA SANDALYE

Çekmeköy masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir  Çekmeköy ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde üretim sağlamaktayız.

Özenle dizayn edilmiş, amaca yönelik sandalyeler ile evinize ve iş yerinize şıklık katın. Ahşap Sandalye, Metal Sandalye, Ofis koltuğu, Ofis Masası, Sehpalar ve çok daha fazlası krl mobilya sayfalarında sizlerle… Her tasarımı tamamlamak için kullanabileceğiniz ahşap sandalye modelleri hem yaşam alanınızın görünümünü dilediğiniz yönde değiştirmek, hem de birçok kişiye konforlu şekilde oturup dinlenme fırsatı sunmak için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Mutfak veya yemek odasında kullanma imkanının yanında iş yerleri, yazlıklar ve bir çok alanda kullanma fırsatı sunar. Bu ürünler farklı boyut, renk, tasarım, uzanış açısı ve üretim materyaline sahip olabilir. Ahşap sandalye yapımı uzun uğraşlar gerektiren bir süreçtir. En uygun materyaller seçilerek bu ürünlerin üretimine başlanır. Üretimde genellikle kayın ağacı, kavak ağacı, meşe ağacı, kestane ağacı veya gürgen ağacından yararlanılır, diğer ağaç türleri de kullanılmaktadır. Materyal işlenir ve şekil verilerek üretimde kullanılacak hale getirilir. Birçok model için buharlı bükme yöntemi ve bazı modeller için laminasyon teknolojisinden yararlanılır. Sonrasında parçalar tasarıma göre birleştirilerek ahşap sandalye modelleri oluşturulur. Ardından oturma kısmı eklenir ve boyama işleminden sonra kullanıcı için hazır hale getirilir. Aklınızdaki tasarım fikirlerini en iyi şekilde oluşturmaya başlamak için çeşitli modelleri gözden geçirebilirsiniz.

ÇEKMEKÖY MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl mobilya olarak en rahat en şık modelleri üretmekteyiz. Modellerimizi görmek  için sayfamızı ziyaret edin.

ÇEKMEKÖY MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşüp daha detaylı bilgi almak için tıklayın.