ÇATALCA MASA SANDALYE

Çatalca Masa Sandalye ; Krl mobilya yıllardır  Çatalca ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturmaya devam etmekte…

Krl mobilya olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde tüketici hatası olmadığı taktirde ürünlerimiz tarafımızca 2 sene garanti altına alınmıştır. Çatalca da 3000 m2 kapalı alanda papel üretimi yapmaktayız  sizlere papelin ne olduğunu firma olarak  açıklamak isteriz ,

Papel nedir ; papel günümüzün mobilya sektöründe tercih edilen en sağlıklı ağaç işleme sanatlarından bir tanesidir. Papel demek esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımıyla birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimdir. Papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak nitelendirilir.

Geniş renk ve model seçenekleri ile ahşap sandalye ve yemek masası modelleri Krl Mobilya showroomlarında sizinle.

Evinizde şıklık rüzgarları essin. Krl mobilya zarafetin adı olamaya devam ediyor ,sizde ortak olmak istiyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

ÇATALCA MASA SANDALYE MODELLERİ

Çatalca masa sandalye olarak geliştirdiğimiz en güzel modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle, bir tık ile ulaşın.

ÇATALCA MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Farklı renk seçenekleri ile aradığınız her model krl mobilya showroomlarında ,sizde bu güzelliğin bir parçası olmak için müşteri temsilcimiz ile  iletişime geçebilirsiniz.