ÇANKIRI MASA SANDALYE

Krl mobilya sektöründe öncü firmalar arasında yerini almakta, İnsanlığın varoluşundan itibaren yemek yeme, barınma ve giyinme gibi unsurlar nasıl ihtiyaçsa, insan doğası gereği oturmakta önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç doğrultusunda önceleri bir kütük ya da bir kaya parçası tabure görevi görürken insanın üretme isteği ve hayal gücü önce taburelere sonrasında sandalyelere dönüşüm sağlamıştır. Sandalyeler günümüzde birçok farklı çeşidiyle her evde ve iş yerinde bulunan bir üründür. Balkon, mutfak, yemek ve çalışma odası gibi ortamlarda, iş yerlerinde bekleme odaları, toplantı salonları ve ofis içlerinde, restoranlarda ve daha birçok yerde sandalyelere rastlamak mümkündür.  Bazen bir kafede, bazen de şık bir otel bahçesinin düğün organizasyonunda görülen ürünlerimiz, farklı beğeniler hitap eden tasarımlarıyla hedef kitlesini genişletmiştir.

Sandalyeler boyutlara, ayarlanabilir yüksekliklere ve kullanıcının yaş aralığına göre farklı özelliklere sahip olabilirler. Farklı birçok malzemeyle üretilmesi mümkün bir eşya olma özelliğine sahip olma özelliğine sahip olan sandalyeler günümüzde de modern seçenekleri bulunan mobilyaların arasında en çok  satan ürünleri arasında yerini alır. Her geçen gün Çankırı Masa Sandalye Krl Mobilya Ailesi olarak büyürken, müşterilerimizin sofralarında hoşnutlukla anılmayı planlıyoruz. Yıllarca kullanabileceğiniz krl mobilya ürünleriyle yaşam kalitenizi arttırmak, farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

ÇANKIRI MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden rahat sandalye ve masa modellerimiz için internet hesaplarımızdan takip edebilir evinizde şıklığın rüzgarını estirebilirsiniz.

ÇANKIRI MASANDALYE FİYATLARI

Çankırı masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.