ÇANAKKALE MASA SANDALYE

Çanakkale masa sandalye olarak uzun süredir Çanakkale ve çevresinde sandalye üreticiliği  yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. 2010 yılında kurulan firmamız, sandalye ve masa konusunda yüksek kalitede, sağlam ve estetik olmasına özen göstererek çalışmalarımızı sürdürmektedir.

Tüm sandalye iskelet çeşitlerimiz kendi imalatımız olup, standart sandalye iskeletleri dışında isteğe göre özel sandalye iskelet imalatı hizmetimizde bulunmaktadır. Resmini gösterin imalatını yapalım. Sandalye ve masa modellerimiz imalat hatalarında garanti kapsamında olup, bu konuda ürünlerimizin daima arkasındayız.

Sandalyeler her alanımızda bize yardımcı olan unsurlardır. Mutfak, salon teras, çalışma odası, çocuk odası, kafe, ofis vb. için kullanabileceğiniz sandalyeler ile farklı tasarımları bir araya getirebilirsiniz.  Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişlerinizi telefon üzerinden firmamıza verebilir ve en kısa süre içerisinde en iyi ürünlere, en kaliteli fiyatlara sandalye ve masa satın alabilirsiniz. Standart sandalye ve masa haricinde sınırsız seçenek  için atölyemiz daima hazırdır.

ÇANAKKALE MASA SANDALYE MODELLERİ

Sayıya göre en hızlı şekilde sandalye ve masa imalatını en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde yapmaktayız.

ÇANAKKALE MASA SANDALYE FİYATLARI

Çanakkale masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir fakat sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  ve fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

farklı masa ve  sandalye modelleri için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız.