Büyükçekmece masa sandalye

Büyükçekmece masa sandalye, krl mobilya firması olarak  sandalye kategorisinde sergilediğimiz yüzlerce sandalye , ahşap ve renk seçenekleri ile artan modellerimiz mutfak ve salonlarınızda yerini almakta , ihtiyacınıza uygun tasarlanan ürünlerimiz her mekanın konsepti için özel tasarlanır.

Konforlu minderleri, şık işlemeleri ve özgün ahşap yapısı ile sizleri etkisi altına alacak ,keyfinize ve göz zevkinize uygun kumaşlarla hayalinizdeki masa sandalye  modellerini krl mobilya showrommlarında bulabilirsiniz.

Büyükçekmece masa sandalye modelleri

Birbirinden şık modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle ,masa sandalye modelleri için tıklayın.

Büyükçekmece masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

Rahatlığın öncüsü olan modellerimize sahip olmak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.