BURDUR MASA SANDALYE

Ev sandalyelerin vazgeçilmezi olan sandalye ve masalar  Burdur masa sandalye ile ayağınıza geldi , en şık masa sandalye takımları ister evde ister ofiste konforu ayağınıza getiriyor. Her tarza hitap eden mobilyalarımız işlevsellik olarak da ön plana çıkıyor. Kullanılacak ortama göre doğru seçim yapıldığında bu ürünler, modern tarzdan esintiler taşıyarak zarafeti ve şıklığı da sizlere sunuyor.  Farklı malzemelerden üretilen tüm ürünler, kaliteleriyle de dikkatleri çekiyor.

Salon ve mutfak dekorasyonunda metal sandalyeler ve ahşap sandalyeler sıklıkla tercih ediliyor. Metal sandalyeler, yüksek taşıma kapasitesine ve dayanıklılığa sahip oluyor. Estetik görünümüyle kullanıcıların beğenisini kazanan bir model oluyor. Ahşap sandalyeler ise konforu ve her tarza hitap eden tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Ahşap renginin benzersiz tonlarıyla buluşan ve özel işçiliğe sahip sandalyeler her zaman trend olmayı başarıyor. Renkli sandalyeler ise şık görünümleriyle bulunduğu ortama farklı bir soluk getiriyor. Eşsiz kumaş desenleri klasik sandalye ezberlerini bozuyor.  Tekli sandalye ile odanızda eşsiz bir dekorasyon oluşturabilirken ailecek veya arkadaşlarınızla keyifli bir yemek için masanın etrafına toplandığınızda bu ürünleri kişi sayısına göre belirleyebiliyorsunuz. Her zevke ve ihtiyaca uygun sandalyeler bütçenize dost fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

BURDUR MASA SANDALYE MODELLERİ

Ergonomik, şık ve en uygun sandalyeler krl mobilya showroomlarında sizlerle

BURDUR MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.