BOLU MASA SANDALYE

Bolu masa sandalye olarak Türkiye’nin dört bir yanına özenle ürettiğimiz ürünler ve keyifle tasarladığımız  Krl Mobilya imzalı koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evinize getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ilham veren iç mimarlarımız ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Bünyemizde çalışan mimar arkadaşlarımız ile minimaliz ve net çizgilere sahip ürünleri tasarlayarak modern ve dinamik şehir yaşamındaki mekanlara uyum sağlıyoruz. Tasarlamak istediğiniz mekanını belirleyin, Hayalinizdeki tasarımı iç mimar ekibimize aktarın ve arkanıza yaslanın. Müşteri memnuniyetini hem tasarım, hem fiyat hem de satış sonrası destek üçlemesinde sağlayarak, en özel zamanların geçirildiği masa ve çevresindekilere güzel anılar biriktirme fırsatı sunmak istedik.

Ürün hazırlanma aşamasında önce sizi arıyoruz ve bilgi geçiyoruz. Ürün teslimatı 25 iş günü sonunda anlaşmalı kargo veya ambar şirketi ile 5 iş günü içinde adresinize teslimat yapılır.

Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Krl mobilya garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

BOLU MASA SANDALYE MODELLERİ

‘Dokunmadan almam’ diyorsan, ürünlerin malzemelerini yakından görmen için showrooma bekliyoruz!

BOLU MASA SANDALYE FİYATLARI

Bolu masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Müşteri hizmetlerimizden almak istediğiniz destek talebinizi 08:30-18:30 saatleri arasında arayarak bildirimini yapabilirisiniz.