BİTLİS MASA SANDALYE

Bitlis masa sandalye olarak ahşaba yeni hayat tarzı yansıtıyoruz. Müşteri deneyimi merkeze alan ve onlarca tarzı bir araya getiren sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalarımız ve AR-GE merkezimiz ile dönemin gelişimine liderlik ediyoruz. Yaptığımız yatırımlarla her alana yenilikçi bakış açısı kazandıran Bitlis masa sandalye Krl mobilya yeni hizmetleri hayata geçirerek tüm halkımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir yapı yolunda ilerlemekte ve Türkiye’nin Krl Mobilya’sı olmaktan gurur duymaktayız.

Ticaretin dijitalleşmesine ve bir e-ticaret platformundan insanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan ve sunduğu hizmetlerle tüm halka katkı sağlayan dev bir ekosisteme dönüşmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenilir, yenilikçi ve samimi üretici olarak, ekosistemimizdeki her bir vatandaşımızın olumlu  düşünceleri için var gücümüzle çalışıyoruz.  Her evin vazgeçilmez ihtiyacı olan masa ve sandalyelerimiz sizin için çeşitli renk ve ölçülerde tasarlanmıştır. Mutfak masa sandalye modellerinde hem nitelikli sert plastik ayak hem de metal ayak olarak üretilmiştir. Balkonda veya terasınızda kullanabileceğiniz masa takımlarımız her ürün için üst tabla kalınlığı değişir, masa sandalye modellerimiz 2 yıl resmi garantilidir.

Türkiye’nin dört bir yanına sağladığımız hizmet ile zaman ve iş yükünün yanı sıra maliyetten de tasarruf ettiren firma olarak müşteri memnuniyetini kapsama almaktayız.

BİTLİS MASA SANDALYE MODELLERİ

Müşteri memnuniyeti ile tasarlanan modellerimiz ile yaşama yeni adımlar atın.

BİTLİS MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

e-ticaret platformumuzdaki satışlarımızda paketleme, kargo, faturalandırma, teslimat ve iade gibi tüm operasyonel süreçler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.