BİNGÖL MASA SANDALYE

Bingöl masa sandalye olarak krl mobilya bünyesin üretmiş olduğumuz sandalye ve masa modellerimiz evin her alanında kullanılan mobilyalar arasındadır. On yılı aşkın sürede, sektöründe, sizinle birlikte büyüyen Krl Mobilya, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Onlarca ürünü müşterileriyle buluşturarak kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş firmasıdır. Salon dekorasyonuna renk ve şıklık katan sandalye masa modelleri Retro tarzı sevenleri bekliyor! Hem klasik hem de modern tarzı buluşturan modeller, tüm oturma grubuna farklılık getirerek sıcak bir atmosfer sunuyor. Kumaş kaplama kolçaklı modellerin yanı sıra ahşap kolçaklı modelleri vintage tarzı severler için en doğru tercih olacaktır. Kolçaklı ürünler oturma odalarının yanı sıra dinlenme ya da çalışma odalarında da kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.   Pek çok farklı tasarım ve renk seçeneği ile sunulan modeller arasında aradığınız modeli kolaylıkla bulabilir, konforu ergonomik tasarımlarla birleştiren tasarımları ile Bingöl masa sandalye  Krl Mobilya güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Sandalye fiyatları modelde kullanılan materyallere göre değişiklik gösterirken ahşap ve kumaş kaplı modeller de farklı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

BİNGÖL MASA SANDALYE MODELLERİ

Ev, ofis, kafe, restoran, lokanta, bar, otel ve benzeri işletmelere uygun modeller bu sayfada sizlerle…

BİNGÖL MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Her türlü tasarım ve model için bizinle iletişime geçebilirsiniz.