BİLECİK MASA SANDALYE

Krl Mobilya şimdi de Bilecik’te … Bilecik masa sandalye ile en özel anları sunmaya geliyoruz.  2012 yılında kurulan Kural mimarlık markamız  birçok fuar ve stant alışverişinde kurumsal ve bireysel taleplerin karşılanmasını sağlayarak, Müşteri memnuniyetini hem tasarım, hem fiyat hem de satış sonrası destek üçlemesinde ön planda tutmaktadır.  Kural Mimarlık ailesi olarak büyürken 2017 yılında Krl Mobilya markamızı mobilya alanında ön plana çıkardık. Online alışveriş, proje tasarımı, toptan satış ve bireysel konsept tasarımlarıyla herkes için en ideal masa ve sandalyenin üretilmesine yönelik hedefimizi gerçekleştirdik. Her geçen gün büyüyen Krl mobilya markamız  81 İlimize ulaşarak büyüyen alt yapımız bir çok ev, iş yeri, kafe vb. alanlarda yerini almıştır.

Bilecik masa sandalye krl mobilya bünyesinde hem yurtiçi hem yurtdışı olmak üzere dünyanın dört bir yanına üretim sağlamaktadır.  İş ve özel yaşamımızda en fazla kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler, iletişimin bir parçası haline gelmiştir. Samimi bir aile sohbeti, resmi bir iş toplantısı ya da sevdiklerimizin en mutlu günleri için hep bir masanın çevresinde toplanırız. İyi kötü anıların biriktiği bu alanlarda, konfor ve şıklığın bir arada bulunması gerekir. 2019 yılında online satış sürecine dahil olduk. Hem kurumsal hem de bireysel konseptlerin tasarlanması ve toptan satışında sektörde bilinir bir marka haline geldik.

 Yıllarca kullanabileceğiniz Krl Mobilya ürünleriyle yaşam kalitenizi arttırmak, farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

BİLECİK MASA SANDALYE MODELLERİ

2 Yıl Garantili Yüzlerce Sandalye modeli Krl mobilya’ da  İç Mimar Desteği ile Evini Yenile!

BİLECİK MASA SANDALYE FİYATLARI

Bilecik masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl Mobilya’ya hoş geldiniz . birbirinden özel ürünlerimize sahip olmak için bir telefon kadar yakınız.