Beylikdüzü masa sandalye

Beylikdüzü masa sandalye ; Krl mobilya firması olarak uzun süredir  beylikdüzü ve civarında mobilya ve sandalye bünyesinde  üretim sağlamaktayız. Sektöründe öncü olan sandalyelerimiz dayanıklılık ve şıklığı ile göz önündedir. En şık modeller krl mobilya showroomlarında sizlerle… Krl mobilyayı instgram sayfalarından tekip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilir ve haftalık çekilişlerimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Gerek iskelet, sünger, kumaş ve  cila  olmak üzere son derece kaliteli olan sandalyelerimiz Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır.

Ahşap(papel) konusunda son derece titiz olan firmamız ahşap sandalyelerin üretim aşamasında önemli olan ana malzemeyi ele almaktadır. Çünkü her ahşap sandalye için ‘aynı kalite’ demek doğru değildir, Krl mobilya kendi ahşabını kendi üretmektedir .Çatalca da 3000 m2 kapalı alanda ahşap(papel) üretimi yapmaktadır.

Sizde en yakın krl showroomlarını ziyaret edebilir, kendinize ve evinize uygun özel mobilyalar tasarlatabilirsiniz. En azından bir çay içmeye bekleriz.

Beylikdüzü masa sandalye modelleri

Krl mobilya olarak en rahat en şık modelleri üretmekteyiz. Modellerimizi görmek  için tıklayız.

Toplu alımlar için özel fiyat isteyiniz iletişim.

Beylikdüzü masa sandalye fiyatları

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşüp daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimize tıklayınız.