BEYKOZ MASA SANDALYE

Beykoz masa sandalye; Kaliteli Ortamın İlk Adresi krl mobilya  uzun süredir Beykoz ve çevresinde hizmet vermektedir. Farklı model ve işlevsellikleri bulunan sandalye modelleri her alanda kullanılan mobilyalar arasındadır.  Evlerin ve ofislerin hareketli bir görünüm kazanması için dizayn edilen mobilyalar bütün yaş gruplarına hitap eder. Beykoz masa sandalye olarak sizin için çalışmaktayız.

Kitap okurken veya müzik dinlerken tercih edebileceğiniz sandalye modellerine dilerseniz puf koltuk seçenekleri ile birlikte sahip olabilirsiniz. Göze ve mantığa hitap eden 1.sınıf doğal  ahşap masif olarak üretilen masa ve sandalye modellerimiz son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Ahşap(papel) konusunda son derece titiz olan firmamız ahşap sandalyelerin üretim aşamasında önemli olan ana malzemeyi ele almaktadır. Çünkü her ahşap sandalye için ‘aynı kalite’ demek doğru değildir, Krl mobilya kendi ahşabını kendi üretmektedir .

Çatalca’da 3000 m2 kapalı alanda ahşap(papel) üretimi yapmaktadır. Sizde en yakın krl showroomlarını ziyaret edebilir, kendinize ve evinize uygun özel mobilyalar tasarlatabilirsiniz. En azından bir çay içmeye bekleriz

BEYKOZ MASA SANDALYE MODELLERİ

Krl mobilya olarak en rahat en şık modelleri üretmekteyiz. Modellerimizi görmek için tıklayın.

BEYKOZ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya, modern tasarım anlayışı ve seni yansıtan geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde yerini almaya devam ediyor.

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Kendinize özel tasarımlarınızın için müşteri temsilcimize bağlanın.