BEŞİKTAŞ MASA SANDALYE

Beşiktaş masa sandalye; krl mobilya  uzun süredir Beşiktaş ve  çevresinde hizmet vermektedir. Farklı model ve işlevsellikleri bulunan sandalye modelleri hemen hemen her alanda kullanılan mobilyalar arasındadır.

İstediğiniz ağaç türü ve ölçülerle size özel  sandalye ve masalar tasarlanılmaktadır.

Kitap okurken veya müzik dinlerken tercih edebileceğiniz sandalye modellerine dilerseniz puf koltuk seçenekleri ile birlikte sahip olabilirsiniz. Göze ve mantığa hitap eden 1.sınıf doğal  ahşap masif olarak üretilen masa ve sandalye modellerimiz son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.

BEŞİKTAŞ MASA SANDALYE MODELLERİ

Her mekanda şıklığın rüzgarını estiren modeller için tıklayın.

BEŞİKTAŞ MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimiz de kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS (sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir

İLETİŞİM

Sizde modern dünyaya ayak uydurmak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.