BAYRAMPAŞA MASA SANDALYE

Fatih masa sandalye, krl mobilya farklı model ve işlevsellikleri bulunan sandalye modelleri hemen hemen her alanda kullanılan mobilyalar arasındadır.

Sert kimyasallar boyanın aşınmasına neden olur. Aşınan boyalar ise sandalyenin estetiğini bozar. Ahşap sandalyeler doğru bakımla uzun süre kullanılabilir.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. Dayanıklı ahşap gövde ve ayaklara sahip tüm Ahşap Sandalye Masa Modelleri, her mekanda her türlü dekorla kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Mobilya çeşitlerimizle hayatın tadını çıkarın,aradığınızı bizde bulabilirsiniz.

BAYRAMPAŞA MASA SANDALYE  MODELLERİ

Evinizin tamamlayıcı ürünleri olan masa sandalye modelleri krl mobilya sayfamızda hizmetinizdedir.

BAYRAMPAŞA MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.