Başakşehir masa sandalye

Başakşehir / krl mobilya   uzun yıllar boyunca bu sektörde kendisine partner olmuş firmalara üretici olarak tanınmaktadır.

Sandalye denilince akla sıradanlık gelir. Hayır ! sandalye bir evin tamamlayıcı ürünüdür. Aynı zamanda evininizde şık, tarz, modern  ve kullanışlı alanlarının sahibidir. Masa sandalye denilince akla krl mobilya gelmektedir, size özel köşelerin tasarlayıcısı olan firmamız bu konuda her bireye söz hakkı tanımaktadır.

Krl mobilya olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde tüketici hatası olmadığı taktirde ürünlerimiz tarafımızca 2 sene garanti altına alınmıştır. Çatalca da 3000 m2 kapalı alanda papel üretimi yapmaktayız  sizlere papelin ne olduğunu firma olarak  açıklamak isteriz.

Papel nedir ; papel günümüzün mobilya sektöründe tercih edilen en sağlıklı ağaç işleme sanatlarından bir tanesidir. Papel demek esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımıyla birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimdir. Papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak nitelendirilir.

“Ahşabın dili” adı verilen  mobilyalarımız ile sektöre öncü olmak için çalışmaktayız . Birbirinden hoş sandalye ve masa  modelleri için krl mobilya showroomlarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Başakşehir masa sandalye modelleri

Birbirinden tarz modeller için tıklayın.

Başakşehir masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.